כל הסיבות למה אולמות אירועים צריכים שרת בענן בעל ביצועים גבוהים ובמחיר משתלם

שרת בענן הוא אחד הדברים שמציע המחשוב המודרני, שעליהם ייתכן ושמעתם. בוודאי שמעתם לכל הפחות על שירותי ענן ושרת בענן הוא סוג חשוב של שרות כזה. במה בדיוק מדובר? מדוע זה חשוב עבור עסקים גדולים, כגון אולמות אירועים?

שרתים בענן – הסבר בסיסי

שרתים בענן, הוא כינוי לצריכת שירותים שמספקים שרתים, דרך רשת האינטרנט. מדובר על צריכתם מספק אשר משכיר את השימוש בהם, בשונה מרכישת שרת כזה, התקנתו בעסק עצמו ותחזוקתו על ידי העסק. אחת האפשרויות שעומדות בפני מי שמחפש שרת בענן, היא שרתים וירטואליים ב-GNS, חברה שמתמחה בשירותי ענן שונים. ליתר דיוק, אלה הם מה שמכונה שרתי VPS או Virtual Private Servers. מה זה אומר בפועל?

מה שרתים אלה מציעים?

בעזרת שרתים בענן, תשיגו בין השאר את התועלות הבאות:

  • חסכון במשאבים – מאחר שמדובר במודל של שרות ענן, שרת בענן חוסך לכם את ההשקעה הרבה, בשרת פנימי אצלכם בעסק. לא תצטרכו להשקיע זמן, כסף וכוח אדם, בבחירת שרת כזה, רכישתו, התקנתו, תחזוקתו השוטפת, שדרוגו התקופתי, פתרון תקלות וכדומה.
  • גמישות רבה – שרתי VPS מצטיינים בהסתגלות מהירה לדרישות משאבים משתנות.
  • שימושים מגוונים – תוכלו להשתמש בהם למטרות רבות, בהתאם לדרישותיכם. אלה יכולים להיות מבחינתכם שרתי גיבוי, שרתי CRM או אולי שרתים לאחסון אתר אולם האירועים.

 

כל הסיבות למה אולמות אירועים צריכים שרת בענן בעל ביצועים גבוהים ובמחיר משתלם

 

התועלת העסקית

בעסקים גדולים דוגמת אולמות אירועים, שרתים רבי שימושים כאלה עשויים לספק בהתאם תועלות רבות. זאת, בין השאר תודות לאלה:

  • משאבים ללא הגבלה – כל המשאבים שיידרשו לכם יהיו זמינים לרשותכם. לא בחינם כמובן, אבל בצורה קלה מהרגיל להשגה, כולל זמנית.
  • ביצועים גבוהים – השרת לא "יקרטע" ולא יעכב את הפעילות שייעדתם לו. תודות לכך, תוכלו לסמוך על רכיב זה בפעילותכם העסקית. נזכיר, ששרתים נמצאים בשימוש בדרך כלל למשימות מרכזיות ותובעניות יחסית, אשר לרוב האמינות חשובה בהן מאוד.
  • מחיר משתלם – כל זאת, יעמוד לרשותכם באופן משתלם מאוד מבחינה כספית. עוד על כך, תוכלו להבין מהתעמקות בנושא התועלות הכספיות של מחשוב ענן בכלל.
  • גמישות עסקית – הגמישות הטכנית ששרתים אלה מספקים, מסייעת לספק גמישות עסקית. כלומר, יכולת לשנות תוכניות ולבצע דברים שונים אשר דורשים שרתים או שינוי באופן השימוש בהם. זאת, באופן מהיר במיוחד, קל ונוח. בעולם העסקים המודרני, טוב ולעתים חיוני, שעומדת לרשותכם יכולת כזו.

עוד על GNS

שרות השרתים בענן של GNS, מוצע במחיר של החל מ-$4 לחודש או בהתאם להיקף המשאבים שצורכים בפועל. הוא מבוסס על תשתית זמינה ויציבה לגישה מכל מקום, אשר כוללת 13 חוות שרתים, במיקומים רבים ברחבי העולם, כולל ישראל. כך קטן הסיכוי למצב, שבו השרות לא יהיה זמין או יהיה זמין במהירות נמוכה מדי. האמינות מתקבלת גם תודות לשימוש בדיסקים מודרניים מסוג SSD (Solid State Disk). מכירים את העניין של דיסקים שמתחילים להרעיש ודי מהר לאחר מכן דורשים החלפה? אז אלה היו הדיסקים האלקטרו מכאניים – דור ישן ופחות אמין. מזה כמה שנים, שנמצאים בשימוש דיסקים ללא חלקים נעים ולכן, גם עם פחות נקודות כשל אפשריות. שרת בענן של GNS תוכלו להקים במהירות רבה – בתוך שישים שניות! זאת, עם מערכת הפעלה לבחירתכם, מתוך כמה אפשרויות נפוצות. לאחר מכן, תוכלו לנהל את השימוש בשרת בעצמכם ובקלות, דרך לוח בקרה נוח לשימוש.

GNS פעילה משנת 2001. היא מציעה שרות לקוחות מקצועי, אשר זמין עבורכם 24 שעות ביממה, דרך הטלפון, האימייל או בצ'ט. בין שירותיה הנוספים, תמצאו ERP בענן, גיבוי בענן, CDN, שירותי אבטחה שונים ועוד.

לסיכום

אם שרת, אז כדאי מאוד לשקול שימוש בשרת בענן. אם שרת בענן, אז מומלץ להכיר את GNS!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות