בר מצווה בכותל: כל מה שאתם צריכים לאירוע מרגש

אירוע בר המצווה הוא אחד הרגעים המרגשים ביותר בלי שום ספק בחייו של כל נער ישראלי, וככזה הוא גם ראוי לציון מכובד ולחגיגה גדולה. יש כאלו שבוחרים לעשות את זה באולם או בגן אירועים, אחרים מעדיפים להזמין אליהם את החברים ובני המשפחה הביתה ובשנים האחרונות גם נוצר טרנד של אירוע בר מצווה במסעדות. יחד עם זאת, מי ששואף לאירוע מרגש וייחודי באמת, חייב לשקול את האפשרות של בר מצווה בכותל. האתר ההיסטורי הזה, שהוא אולי המקום החשוב ביותר לעם היהודי, הוא הלוקיישן המושלם למעבר בין חיי הילדות לעולם המבוגרים ומי שיבחר לחגוג את בר המצווה שם כנראה ייהנה מחוויה ייחודית שלא תשכח במהרה. אם מדובר על משהו שכבר יצא לכם לחשוב עליו בעבר, או שהרעיון הזה מגיע לידיעתכם ממש עכשיו בעת קריאת שורות אלו, אנו רוצים לסייע ולדבר כאן על כל הדברים שחשוב לקחת בחשבון שיאפשרו להפיק אירוע בר מצווה ייחודי בכותל. בהצלחה ושיהיה בשעה טובה ומוצלחת!

תשמישי קדושה

בראש ובראשונה חשוב מאד לדאוג לתשמישי הקדושה עבור חתן בר המצווה באירוע וחשוב לרכוש סט מבעוד מועד. זכרו כי העלייה לתורה בכותל היא לא עוד אירוע שגרתי, אלא אירוע חשוב עם קדושה גדולה מאד ועל כן יש לדאוג לתשמישים יוקרתיים שמכבדים את המעמד. אנו ממליצים בחום על מכון סת"ם אות והדר, בו תוכלו לבחור מתוך מגוון של תפילין, טליתות ותשמישי קדושה נוספים מהודרים, כאשר הקלפים כולם נכתבים על ידי סופר סת"ם ירא שמים בחומרה הגבוהה של מסורת בית חב"ד.

הליכה

שימו לב שאין חובה לעשות צעדה כלשהי לרחבת הכותל, אבל כן מדובר בחלק מרגש ואם כבר בחרתם בדרך הזו חבל לפספס את זה. חשוב לדאוג למסלול קצר ולא ארוך מדי ולוודא מראש שהוא מספיק נוח לכולם, במיוחד אם חלק מהצועדים הם אנשים מבוגרים וילדים.

בר מצווה בכותל: כל מה שאתם צריכים לאירוע מרגש

בדקו את מזג האוויר

בחורף, מזג האוויר בירושלים הוא קריר בדרך כלל, ובשיאה של העונה אפילו קר מאד. אם הבר מצווה נופלת על התקופה הזו, חשוב מאד לדאוג לעשות את האירוע עד כמה שניתן בשעות הנוחות ולהזכיר לכולם להתלבש טוב. לעומת זאת, גם בתקופת הקיץ מזג האוויר בבירה הוא לא תמיד נוח ובכותל עשוי להיות חם מאד. לכן גם כאן חשוב לזכור לקבוע את האירוע לשעות נוחות.

חנייה

מה שצריך לזכור מהרגע הראשון זה שבירושלים באופן כללי ובפרט בעיר העתיקה וסביב רחבת הכותל, ישנה מצוקת חנייה גדולה. אם אתם מזמינים מספר קטן של אורחים להשתתף בחגיגה, זאת לא צריכה להיות בעיה מיוחדת ואנשים יכולים למצוא פתרונות בעצמם, אבל כשמדברים על מספר גדול של אורחים, זה משהו שבהחלט יכול להיות בעייתי.

ההמלצה שלנו למצוא נקודת חנייה בפאתי העיר עם מספיק מקום לכולם, ומשם לארגן שאטלים לאורחים, כך שלא יצטרכו לבזבז זמן יקר על חיפוש חנייה.

סגרו את כל הפינות

אל תשכחו שאירוע בכותל מצריך ארגונים שונים שיש לדאוג להם בכל סוג של בר מצווה כמו:

  • בגדים יפים לחתן בר המצווה ולבני המשפחה.
  • הסעדה לאורחים – אפשר ללכת על קייטרינג שתזמינו למקום או ללכת יחד למסעדה לאחר מכן.
  • תיעוד וצילום של האירוע אם זה משהו שחשוב לכם.

לסיכום, אין שום ספק שאירוע בר מצווה בכותל זו דרך מיוחדת וחגיגית לחגוג את המאורע המרגש ואנו בהחלט ממליצים על זה בחום.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות