עושים סדר: מהן הנחיות הקורונה בכל הקשור באירועים?

זה לא סוד שענף האירועים ספג פגיעה קשה מאד בשנתיים האחרונות בעקבות משבר הקורונה. בתוך כך, למרות שהמצב השתפר לאין שיעור, עדיין חלה עלינו האחריות לדאוג לסובבים אותנו ולעצמנו. מהן הנחיות הקורונה בכל הקשור לאירועים? כל התשובות לפניכם.

איך ענף האירועים מתמודד עם הקורונה?

השנתיים האחרונות היו שנתיים לא פשוטות בכלל משק הישראלי בכלל, ולענף האירועים בפרט. לא מעט אירועים התבטלו בשל הנחיות הקורונה השונות ואירועים שכבר התקיימו, התקיימו תחת מגבלות התקהלות חמורות מאד. זה כמובן פגע מאד בהכנסות של הענף הזה ולא מעט אולמות אירועים פשוט לא שרדו את המשבר. היום לשמחתנו המצב קצת שונה וההתמודדות עם הקורונה הפכה לשוטפת ויום יומית, אך עדיין אם אתם מגיעים לאירוע אנחנו בהחלט ממליצים לכם לעשות בדיקת קורונה. כאן תוכלו לקבל מידע על בדיקת קורונה מהירה, אנחנו ממליצים לכם לנקוט בכל אמצעי הזהירות בכל הקשור לאירועים גדולים.

מהן הנחיות הקורונה בכל הקשור לאירועים?

כיום כבר אין הנחיות מיוחדות שמחייבות את האורחים לבצע בדיקת קורונה לפני אירועים או לעטות מסיכה בזמן האירוע. יחד עם זאת חשוב לציין, נגיף הקורונה עדיין כאן והוא כאן כדי להישאר. המבוגרים עדיין נמצאים בסכנת הידבקות ואנחנו צריכים לעשות הכל על מנת לשמור עליהם ולמנוע את ההדבקה הזו.

לכן, לפני שאתם יוצאים לאירוע, עשו בדיקת קורונה על מנת לוודא שאתם לא נושאים את הנגיף. יש מקרים שבהם אנו נושאים את הנגיף אך לא באמת מרגישים בתופעות של המחלה. בנוסף, אם אתם מגיעים לאירוע שבו משתתפים המון אנשים ושיש בו גם מבוגרים, אנחנו ממליצים לכם לעטות מסיכה למשך כל האירוע, אם מדובר כמובן באירוע במקום סגור. המסכה תגן גם עליכם כמובן, אך בראש ובראשונה על המבוגרים שנמצאים באולם.

במהלך האירוע השתדלו שלא להיצמד לאנשים ולא לרקוד בצמוד עליהם. כשאנחנו רוקדים אנחנו מזיעים והסיכוי להדביק או להידבק הוא כמובן יותר גבוה. שמרו על מרחק של שני מטרים בין אחד לשני, למרות שבמהלך אירוע אנחנו הכי רוצים לחבק ולנשק.

 

 

מה עושים אם נמצאים חיוביים אחרי האירוע?

במידה ועשיתם בדיקה ביתית אחרי האירוע ומצאתם שאתם חיוביים, אנחנו ממליצים לכם ליצור קשר כמה שיותר מהר עם בעל האירוע ולעדכן אותו בכך. בסופו של דבר אנחנו רוצים להגיע למצב שכל מי שהיה באירוע ידע שנכחתם בו ויצאתם חיוביים בבדיקה ביתית. כך כל מי שירצה להיבדק יוכל לעשות זאת במהירות על מנת לוודא שהוא לא נדבק מכם.

אחריות אישית היא הסוד להצלחה

זה לא משנה אם אתם מגיעים לאירוע, כנס גדול או כל אירוע המוני אחר, בסופו של דבר האחריות היא שלכם לדאוג גם לעצמכם, אך כמובן גם לנוכחים באירוע. אם לא ניקח על עצמנו את האחריות הזו לא נוכל להחליש את רמת הנוכחות של הנגיף הזה שיישאר איתנו לעוד הרבה שנים. זה ביכולת שלנו לעשות את זה ולכל אחד מאיתנו יש אחריות לעשות את המוטל עליו על מנת לשמור על הסובבים אותו.

לסיכום

אין ספק שנגיף הקורונה גרם לנזקים קשים מאד לענף האירועים, אך כיום אנחנו כבר נמצאים במצב שבו ההתנהלות האחראית של כל אחד מאיתנו גם תשקם את הענף הזה וגם תאפשר לנו ליהנות באירועים האחד של השני.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות