אולם אירועים בלי ספק אינטרנט? הגיע הזמן לבחור בספק מקצועי

עבודת הצוות וההנהלה, נעזרת כיום לא מעט ברשת האינטרנט. מול לקוחות, ספקים וגורמים נוספים. אולם אירועים בלי ספק אינטרנט קבוע, עשוי להתבסס על פתרונות מזדמנים כמו חיבורי אינטרנט מסמארטפונים. זה הוא אמנם פתרון זמין מאוד, אבל לא מקצועי. מה גם, שדרוש חיבור אינטרנט אלחוטי גם עבור האורחים. אז אם החלטתם לבחור בספק אינטרנט מקצועי (וזה כאמור מומלץ!).

כך תעשו זאת בצורה יעילה וזריזה:

לתכנן זאת כפרויקט קטן

כדאי לגשת לבחירת ספק אינטרנט לאולם כאל פרויקט קטן. כלומר, לתכנן ולבצע זאת באופן שיטתי ומסודר. כך תעשו זאת בצורה המהירה וגם היעילה ביותר. כמו בכל פרויקט, מתחילים בהגדרת דרישות – אילו מהירויות מינימום דרושות לכם, בהורדה ובהעלאה, מה דרוש לכם מבחינת רשת אלחוטית, שירותים משלימים שונים, תמיכה טכנית, שרות לקוחות וכדומה.

לזהות ספקים ולאתר חבילות רלוונטיות

כעת תצטרכו לגבש את רשימת הספקים, שמהם תבחרו לבסוף עם מי לעבוד. ראשית, אלה חייבים להיות ספקים שמנוסים בעבודה עם עסקים ושמציעים את מה שאתם מחפשים. בתור ספקית אינטרנט  itc למשל, תוכל בהחלט להציע לכם מגוון חבילות מתאימות עבור אולם אירועים. כעת ישנו שלב של ניסיון הערכת מוניטין הספק ואיכותו. ייתכן שאתם מכירים את חלקם מניסיון העבר. עם זאת, לגבי הרוב תצטרכו לבצע חיפוש יסודי, באתרם ובאינטרנט בכלל. בכדי להעריך ככל הניתן את איכות הספק ואת המוניטין שלו, חשוב לנסות ולהשיג גם חוות דעת של אנשים שאתם סומכים עליהם – חברים, מכרים או אולי קולגות.

לקחת בחשבון שירותים משלימים

פעמים רבות, ספקים אלה מציעים מעבר לחיבור רגיל לרשת האינטרנט, עוד שירותים משלימים. בתחום האבטחה למשל, למי שמחפש ספק  itc יכולה להציע גם כן פתרונות מעניינים, דוגמת IPVPN. כמו כן, ITC מציעה שירות של כתובת IP קבועה, במהירות חיבור של 100, 200 ו-500 מגה וללא צורך בחייגן. הקצאת כתובת "סטטית" כזו, מאפשרת זיהוי ייחודי של התקני מחשוב מול שירותים שונים. יש לכך מגוון שימושים טכניים, כגון הוספת נתב לרשת, שליטה מרחוק על מצלמות אבטחה או שיתוף מדפסת רשת.

אולם אירועים בלי ספק אינטרנט? הגיע הזמן לבחור בספק מקצועי

השוואה ובחירה חכמה

בשלב זה, תוכלו לצמצם ולסנן את האפשרויות, באמצעות השוואת החבילות והמחירים. אצל חלק מהספקים, תמצאו שהם מתמחים במיוחד בתקשורת ויש לכך כמובן משקל מיוחד. ITC למשל, מציעה מגוון שירותי תקשורת מנוהלים, כולל הקמה, שדרוג ותחזוקה של תשתיות רשת לעסקים. זו היא למעשה מעין מעטפת שירותי תקשורת מקצה לקצה, אשר כוללת גם פתרון לרישות האלחוטי. במסגרת שירות "פרימיום Wi-Fi לעסקים", החברה תקים עבורכם רשת אלחוטית מאובטחת, מהירה ואיכותית. בהמשך, תוכלו לקבל תמיכה בהפעלת הרשת השוטפת. רשת כזו, מאפשרת כמובן לחבר את העובדים ואת האורחים לאינטרנט, מכל מקום באולם האירועים. היא גם תאפשר לכם לאסוף "לידים", באמצעות שימוש בעמוד נחיתה מיוחד.

אין חכם כבעל ניסיון

גם אם תעשו עבודת הכנה יסודית ככל הניתן, לא תוכלו להכיר את הספק באמת, עד שלא תעבדו איתו בעצמכם. גם כאשר כבר עובדים עם ספק מסוים, את המקצועיות שלו רואים ממש, רק במצבי תקלה ומשבר. קחו בחשבון, שאם אתם נתקלים בשיבושים כלשהם (וזה קורה מדי פעם), הם עשויים לנבוע מ"ספק האינטרנט" או מ"ספק התשתית". אגב,itc  ספק אינטרנט אשר מציע את שני סוגי השירותים גם יחד. כך שתקלות עשויות להיות מצב מורכב לפתרון והן מחייבות את הספק להוכיח את רמתו.

לסיכום

כפי שראיתם, הצעדים לבחירת ספק אינטרנט איכותי לא רבים ולא מסובכים. משתלם להשקיע בכך את הזמן.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות