רעיונות מתנה לבר מצווה לאחיין

אם יש לאחיין שלכם בר מצווה, אתם בוודאי מתרגשים במיוחד! שכן אחיין קרוב, יכול להיות ממש כמו אח או בן! זאת בהתאם לגיל שלכם, וכמובן ביחס למערכות היחסים במשפחה שלכם. מי שקרוב אל בן אחיו או בן אחותו, בוודאי רוצה לבחור עבור חתן המצווה מתנה שווה במיוחד, אשר תרגש את הילד ואת הורים. אז אילו רעיונות ישנם למתנות עבור הילד הקטן, שהופך לנער? הנה כמה אפשרויות:

כרטיס למחנה כיפי בחו"ל

מי שירצה להשקיע לא מעט ולהעניק מתנה בעלת ערך ייחודי, יוכל לבחור במחנה קיץ כמתנת בר מצווה. כיום, יותר ויותר אנשים הבינו כי אפשר לצ'פר ילדים באופן נפלא1 עם הענקת מתנה מקורית, שתשלח את הילד לטיול בחו"ל. מחנה קיץ יעזור לשפר את ידיעת השפה האנגלית,  ובד בבד יהווה חוויה בלתי נשכחת, באמצעותה הילד יוכל לבלות כמה ימים של כיף, במדינה אטרקטיבית.

מחנות קיץ באנגלית מתקיימים בדרך כלל בארה"ב או באנגליה, והם כוללים כרטיס טיסה, שהות במלון, וטיולים ברחבי האזור. בכך הילדים לומדים אנגלית, ונהנים מטיול כיפי והכרות עם חברים חדשים!

כרטיסי הגרלה

ילדים אוהבים להיות מופתעים ולזכות בפרסים. אם הילד אוהב לקחת סיכונים, תוכלו לבחור עבורו כרטיסי הגרלה. המתנה מהווה רעיון מקורי, המאפשר לילד לגרד מגוון כרטיסי הגרלה ולזכות בפרס. השקיעו את התקציב המתאים לכם ברכישת כרטיסי גירוד, והפתיעו את האחיין עם מעטפה מלאה בכרטיסים צבעוניים. מי יודע: אולי בכך, יהפוך האחיין שלכם למיליונר הבא?

גור כלבים

את המתנה הבאה ניתן להעניק לילד רק בתיאום עם ההורים. ילדים בכל גיל, רוצים לחבוק ולגדל גור כלבים קטן ומתוק. הכרות עם בעל החיים המקסים, שהופך חיש קל לחבר הטוב ביותר, תהיה מדהימה עבור ילד בר מצווה! נוסף לכך, ילדים שיקבלו כלב במתנה ילמדו מה היא חמלה, כיצד לוקחים אחריות ומטפלים בבעל חיים, וחשוב מכל: יזכו בגור מתוק שיהפוך לכלב נאמן.

פה נעצור לציין שבעלי חיים לא רוכשים, אלא מאמצים.

רעיונות מתנה לבר מצווה

יום בילוי בחדר בריחה

חגיגות בר המצווה מתקיימות בדרך כלל עם החברים ועם המשפחה הקרובה. ובכל זאת, כדי להעניק לאחיין שלכם חוויה מלאת אדרנלין עם החברים הקרובים שלו – תוכלו לרכוש עבורו ועבור 3 חברים נוספים כרטיסים לחדרי בריחה. חדרים אלה הפכו לסנסציה בארץ והם מספקים חווית אקשן מהסרטים. עוד ניתן לבחור כרטיסים לפעילויות אחרות, כמו פינט בול, חדרי תעופה, ושאר אטרקציות מלהיבות!

מכשיר נייד מתקדם

קשר מהיר ואטרקטיבי עם הסביבה, זה משהו בו ילדים תמיד מתעניינים. הילדים של היום כבר הבינו, שבאמצעות מכשיר נייד מתקדם ניתן ליצור קשרים חברתיים, לכתוב על מצב הרוח שלהם ברשתות החברתיות, לצפות בסרטונים ברשת, ולתקשר במהירות עם הסביבה. בכך ניתן לבחור עבור האחיין את הסמארטפון המתקדם בו הוא חושק, ולהעניק לו מתנה שימושית.

כסף מזומן

זה נכון. להעניק צ'ק לאחיין או מעטפה עם כסף מזומן, זאת לא המצאת המאה ובטח שלא מתנה מקורית. עם זאת, במידה ותעניקו לו סכום נכבד, או שתפתחו עבורו תכנית חסכון בה יופקדו כמה מאות שקלים – תוכלו לספק לאחיין בחירה בין חסכון הכסף לשנים הבאות, או בזבוז הסכום שהענקתם לו, על דברים שהוא חושק בהם.

בכל מקרה ואין זה משנה במה תבחרו, שימו לב כי המתנה מתאימה לאופיו ולרצונות של חתן בר המצווה. תאמו עם ההורים את הפרטים, כך שהמתנה תהיה נכונה, ראויה וחינוכית.

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות