גם לגברים מותר: טיפים לטיפוח גברי לפני החתונה

בדיוק כפי שבת הזוג משקיעה בטיפוח לקראת החתונה, גם אתה יכול לסגל הרגלי טיפוח חדשים אשר באמצעותם תוכל להגיע ליום החתונה במיטבך. בכדי לסייע לך, להלן חמישה טיפים מנצחים אותם תוכל ליישם כבר עכשיו, לקראת החתונה ולאורח חיים הכולל הרגלי טיפוח פשוטים.

טיפוח לגברים: לא מילה גסה

אם בעבר שילוב המילים "גבר" ו"טיפוח" היה נדמה לרבים כסוג של חוצפה, כיום ניתן לראות מגמה מסקרנת בכל הקשור להרגלי הטיפוח של גברים. למעשה, לא נדיר למצוא בחדר באמבטיה והשינה של גברים רבים תמרוקים ומוצרי טיפוח מעולים, כחלק משינוי מגמה מבורך שבו גם גברים מטפחים את עצמם, גם בגילאים מבוגרים ובוודאי רגע לפני הרגע המרגש ביותר של החיים – החתונה. אם אתה חתן לעתיד, זה הזמן להתחיל ולסגל שגרת טיפוח מדויקת ונכונה בעבורך, כך שתוכל להרגיש מפנים ומבחוץ שאתה קורן, בדיוק כמו כלתך לעתיד:

גילוח באמצעות מכונה

מאחר ועור הפנים הגברי עבה יותר מעור נשי, מומלץ לבצע את פעולת הגילוח באמצעות מכונת גילוח ולא באמצעות סכין המגרה את עור הפנים ובהתאם לכך יוצרת גם פצעים ואדמומיות, שלא נדבר על החתכים המוכרים.  הדגש שלך בתהליך הרכישה והשימוש הוא על מכונה נוחה לאחיזה כמו גם כזו בעלת מספר תוכניות, כך שתוכל גם לספר את עצמך לפני החתונה (בזהירות!).

גם לגברים מותר טיפים לטיפוח גברי לפני החתונה

ניקוי יסודי של הפנים

מומלץ להשקיע ברכישה של מוצרי טיפוח כמו סבון פנים המותאם לעור פנים גברי ולשלב את הסבון עם אפטרשייב איכותי השומר על העור מפני הפעולה של הגילוח כמו גם אדמומיות. עדיף לנסות קודם כל את הדוגמית של המוצר, לבדוק איך הוא מגיב על העור ורק לאחר מכן לבצע רכישה של המוצר.

מסכת פנים

מסכות הפנים הן להיט בשנים האחרונות, ולא סתם. מסכת הפנים יכולה להשאיר את העור נקי, למלא אותו בלחות ולתת מראה רענן וחיוני. אפשר בהחלט להכין מסכות בבית מבלי להוציא סכומים גבוהים על מוצרים ואפילו ליהנות מהתהליך.

ביקור אצל הקוסמטיקאית

כחודש- חודשיים לפני החתונה מומלץ לפקוד את הקוסמטיקאית של ארוסתך או קוסמטיקאית בעלת המלצות, לצורך טיפול פנים. מדובר בטיפול פנים בראש ובראשונה אבחון של סוג העור, ובהתאם לכך יצירת תוכנית טיפול פרטנית לצורך הוצאת ראשים שחורים, ניקוי עמוק של עור הפנים עם דגש על אזור ה T וכן שימוש בחומרים שמרגיעים את העור והופכים אותו לזוהר, במיוחד לקראת החתונה.

פילינג

מומלץ לעשות פילינג באמצעות מסכות אותן ניתן להכין בבית, בכדי להסיר את תאי העור המתים, לצורך חידוש מראה העור. מדובר בדרך מצוינת להכין את העור לקראת האיפור ביום החתונה, כמו גם לצורך ריכוך של זקיקי שיער הפנים, ולכן מדובר בפעולה פשוטה אך בעלת פוטנציאל אדיר.

שפתון נגד יובש

חלק מהותי משגרת הטיפוח חייב לכלול שימוש בשפתון נגד יובש בשעות הלילה, לצורך טיפוח מראה השפתיים ומניעת מראה סדוק.

לסיכום, באמצעות חמשת השלבים הללו תוכל לסגל שגרת טיפוח קלה ואפקטיבית, ולהרגיש בהבדל – כבר מהיום הראשון!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות