מתכננים חתונה בגן פתוח? דאגנו לכם לצ'קליסט מסודר

 

אירועים הם דבר נפלא שבו חוגגים את רגעים הכי מיוחדים שלנו, ועבורם עדיין מעדיפים רוב בעלי השמחה לבחור אולם אירועים פתוח. למה? כי המרחבים הפתוחים הם כאלה שכיף להסתובב בהם משאר להרגיש במקום אחד צפוף כלואים, וכאלה שגם מכילים גן יפהפה לצד כל מיני פינות מחמד של ישיבה הם הדבר הכי נהדר לאווירה שהיא הכי קסומה. הארגון של כל מה שצריכים עבור האירוע המושלם, בייחוד כאשר מדובר בחתונה מצריך תכנון שלם, והנה הדברים העיקריים שבהם כדאי לטפל על מנת להעשיר את החוויה הזו של אירוע בגן אירועים ביום של חתונה.

 

דואגים למוזיקה באיכות מעולה

טיול במרחבים פתוחים של גן אירועים הם דבר שמרגיש עוד יותר נפלא ברגע בו משלבים שם מוזיקת רקע נעימה, כזו שמתאימה עבור השלב הזה של קבלת הפנים בגן. זה אומר כי רצוי לוודא כי השכרת ציוד הגברה ותאורה מ  play musicכוללת את כל הנדרש, ומכילה את כל הציוד הנחוץ לכם, בכל שלב ושלב של החתונה, החל מקבלת הפנים, בהמשך של החופה וברגעים הרבים בהם חוגגים כבר את האוכל ואת החתונה בריקוד סוער עם כולם יחדיו.

דואגים לעיצוב שמדגיש את המרחב

גם אם מדובר בגינה רחבת ידיים וגם אם זה גן יותר צנוע עבור חתונה קטנה, זה עדיין חשוב מאוד לנצל את השטח הפתוח הזה כהלכה, ולצד היצירה של עמדות שבהן ממוקם הבופה, למקם נכון את כל פינות הישיבה עבור האורחים עם כל מיני קישוטים אשר משדרגים את האווירה למשהו שהוא הרבה יותר רומנטי ומתאים לאירוע כמו חתונה.

אם מדובר גם באזור שמוקצה עבור החופה, כדאי להקצות עבורו קישוטים שהולמים את המעמד, ומרגישים כמו תרשים זרימה מנקודה אחת של הכניסה ועד לנקודה שבה כולם יעמדו ויצפו בחתן ובכלה בעמד המיוחד. כל נגיעה של עיצוב החתונה צריכה להיות כזו שמשתמשת בגודל הקיים, ויוצרת את התחושה של גן נעים שבו ניתן ליהנות עד שאר כולם נקראים אל הרגע המרגש של החופה.

 

מוודאים כי יש מיזוג נעים

ברגע בו בוחרים שהחתונה תתרחש בגן פתוח חייבים לקחת בחשבון כי אם מדובר בעונת מעבר או בעונה החמה, יש סיכוי כי יהיה יום מעונן או כי היום הזה יהיה יום של שרב מכביד וחם. לשם כך זה תמיד חשוב לוודא אם ישנה חלופה ליום גשום בהפתעה, ואלו סוגים של עזרים יכולים לסייע להוריד את הטמפרטורה בחום ולחמם את האורחים בערב קריר מידי. האורחים יודו על התחשבות כזאת ויהיה להם הרבה יותר נעים לחגוג כך.

 

מאירים את הגן בצורה חגיגית

אם כבר טורחים ובוחרים גן אירועים שבו יש שטח נדיב של גינה וצמחייה, זה הכי מתבקש להאיר את האזורים הללו עם כל מיני גופי תאורה מלאכותיים וטבעיים, כמו עששות עם נרות שתלויות מעצים וכדורי תאורה שמפוזרים להם באזורים דשא מרוחקים הסובבים את המקום. כל השימוש הזה בתאורה מעלה את האווירה הרומנטית והופך את גן האירועים למקום קסום במיוחד שבו ניתן לשים את הדגש על הגן ועל כל הצמחייה הנהדרת שקיימת בתוכו.

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות