חתונה טבעונית: כל היתרונות בחתונה ללא מוצרים מן החי

אין ספק כי אחד הרגעים המרגשים ביותר בחיים של כל זוג הוא אותו הרגע בו הם עומדים יחד תחת חופה וקידושין. זוהי הזדמנות נפלאה לחגוג יחד עם כל החברים והמשפחה, לציין את המאורע המרגש של הקמת בית בישראל וכמובן לתת דרור לשמחה הגדולה ביום הזה. יחד עם זאת, כאשר מארגנים חתונה יש כמה וכמה אילוצים שזוגות צריכים לקחת בחשבון, ונראה כי אחת ההתלבטויות הגדולות ביותר היא האם לעשות אירוע "רגיל" מבחינה קולינרית עם האוכל שאפשר למצוא בדרך כלל, או ללכת על משהו קצת אחר. בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר זוגות בוחרים ללכת על חתונה טבעונית, כזו בה מוגשים מאכלים ללא כל מוצרים מן החי, כולל גבינות וביצים ואין ספק שיש הרבה מאד יתרונות בלחגוג חתונה באופן הזה. אם זה משהו שאתם מתלבטים לגביו, אנחנו רוצים להביא כמה מהיתרונות הבולטים כאן.

זה זול הרבה יותר

עוד לפני שנדבר על העניינים העקרוניים החשובים בצעד הזה, בואו נדבר רגע על עניין טכני גרידא והוא העלויות של תכנון החתונה. ברור לכולם שיש הרבה הוצאות וחלק מהותי הוא המחיר של המנות, כאשר מנות בשריות הן הכי יקרות וגם קייטרינג חלבי הוא כלל וכלל לא זול. לעומת זאת, אוכל טבעוני נחשב לאוכל זול הרבה יותר וכך למעשה זוגות יכולים לחסוך הרבה מאד כסף. אם אתם מתעניינים ורוצים לסבר את האוזן לגבי מחירים צפויים, אתר vegan friendly הוא מקור מידע מצוין בו תוכלו להבין איך בדיוק מפיקים חתונה כזו ואפילו תוכלו למצוא בו ספקים וחברות קייטרינג שכבר ניתן להתייעץ עמם.

זה מראה התחשבות באורחים הצמחוניים והטבעוניים

אם אתם בעצמכם טבעונים או צמחונים, כנראה שהבחירה באירוע כזה היא טבעית עבורכם, אבל גם אם לא עליכם לזכור תמיד שיגיעו אליכם לא מעט אורחים שלא אוכל כלל בשר ומוצרים מן החי. ובעוד אוכלי הבשר יכולים להסתדר עם כל סוגי המזון שהם, נראה כי ההיצע הצמחוני וודאי הטבעוני בחתונות רגילות הוא נמוך ודל למדי, ככה שאם תחליטו ללכת על אירוע טבעוני, אתם בהחלט עושים מחווה יפה לאורחים שלכם.

חתונה טבעונית: כל היתרונות בחתונה ללא מוצרים מן החי

זו אמירה עקרונית וחברתית שלא משתמעת לשתי פנים

אתם וודאי יודעים כי אחת הסיבות המרכזיות לכך שאנשים בוחרים באורח החיים הטבעוני היא התנגדות לתעשיית הבשר, ההרג של בעלי החיים והתעשיות שהן אכזריות ביותר. ובכן, כשאתם בוחרים להפיק את החתונה שלכם בצורה הזאת ללא כל שימוש במזון מן החי, אתם מעבירים מסר ברור לגבי העמדה שלכם. אגב, גם אתם לא טבעונים בחיי היומיום שלכם והחלטתם להפיק חתונה טבעונית, אתם למעשה אומרים "לא אתן יד לתעשיות אכזריות בחתונה שלי".

אין בעיות מיוחדות של כשרות

עניינים של כשרות עולים בדרך כלל כאשר הכשרות במקום מסוים היא X וחלק מהאורחים מקפידים על השגחה אחרת ושונה. כשהולכים על חתונה טבעונית, שמירת הכשרות היא פשוטה ביותר מפני שאין בשר כמובן וגם אין מוצרי חלב, כך שהרבה יותר קל למצוא תפריט שמתאים לכל האורחים מבחינה הכשרות.

בשורה התחתונה – בין אם אתם טבעונים בעצמכם או פשוט רוצים לעשות מחווה מיוחדת לאורחים בחתונה, אין ספק כי הרעיון של חתונה טבעונית הוא רעיון מוצלח וכדאי. זכרו כי ניתן למצוא הרבה מאד מידע באתרי אינטרנט שונים כגון ויגן פרנדלי וכי עם מעט תכנון ומחשבה תוכלו להפיק קלות רבה חתונה טבעונית שמחה, מיוחדת ובלתי נשכחת.

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות