לחשב מסלול מחדש: כל הדרכים להגיע לאירוע

בעוד אנשים רבים רואים בהזמנה לאירועים ושמחות עול ונטל, יש את אלו שדווקא שמחים על ההזמנה ומעבר להזדמנות לשמח אנשים יקרים, בין אם קרובים יותר או פחות, מפיקים את המקסימום מכל הדברים המהנים שיש באירועים. אם לומר את האמת, יש באירועים כל כך הרבה דברים מהנים. אוכל טוב שמכינים שפים מקצועיים, הזדמנות להתלבש יפה, מוסיקה מקפיצה ומהנה שנותנת הזדמנות להשתחרר ואיתה, איך לא, גם המפגש החברתי המושלם והמקובל ביותר לשתיית אלכוהול ולשחרור עכבות. ועם כל הכיף, אין ספק שמדובר בבעיה רצינית כשמדברים על הגעה וחזרה מאירוע. מרבית האנשים נמנעים משתייה ולא נותנים לעצמם ליהנות עד הסוף על מנת שיוכלו לנהוג חזרה בעוד אחרים בוחרים לנהוג בשכרות שזה כמובן עניין לא חוקי, מטופש ומסוכן ביותר. בדיוק בגלל זה אספנו כמה אלטרנטיבות שיעזרו לכם להגיע ולחזור בשלום.

נהג תורן

כולנו מכירים את הפתרון הזה וחבל שלא רבים משתמשים בו. בכל חבורה תוכלו למצוא תמיד את זה שלא מעוניין לשתות יותר מדי ויוכל לנהוג ולקחת איתו כמה חברים באוטו. נתקעתם בלי רכב? ניתן לברר על חברה להשכרת רכב ליום ולהצטייד במחירים נוחים ברכב נהדר שייקח ויחזיר את כל החבר'ה.

מיניבוס או אוטובוס להשכרה

במקרים רבים החתן והכלה מרימים את הכפפה ומזמינים בעבור האורחים שלהם רכב הסעות מנקודות בהם יש ריכוזים רבים של אורחים צעירים המעוניינים לחגוג מבלי לדאוג לנסיעות הלוך וחזור. אם החתן והכלה לא עשו את זה, תוכלו בקלות לעשות זאת בעצמכם ולהזמין מיניבוס או אוטובוס לכל החברים בעלות שלא אמורה להיות גבוהה מדי לכל אחד. שימו לב כי ככל שתמלאו את ההסעה בנוסעים כך יפחת המחיר שכל אחד יצטרך לשלם.

תפסו טרמפ עם הדודה, השכן, או החבר לעבודה

באופן טבעי למדי, ההתפלגות הגיאוגרפית של אורחים בחתונות מתאפיינת לעתים קרובות בריכוזי אורחים מנקודות מסוימות. אם לא מצאתם איך להגיע ואתם מרגישים בנוח לפנות אל החתן והכלה, תוכלו בהחלט להתעניין ולנסות לראות אם מישהו מהאורחים האחרים שאתם לא מכירים מגיע מהאזור שלכם ויוכל אולי לאסוף אתכם איתו.

השכרת רכב ליום

תחבורה ציבורית

תודו שזה נשמע מוזר, אבל אתם חייבים לדעת שזה לגמרי עובד. מגיעים באוטובוס או ברכבת עד למקום האירוע ואתם חופשיים מרכב! חשוב רק לבדוק שיש לכם תחבורה ציבורית גם בדרך חזרה (במרכז הארץ לפחות זה לגמרי תרחיש סביר) והנה פתרתם לעצמכם בשנייה את עניין ההגעה לאירוע.

לישון באירוע

מה?! מה ששמעתם. מדובר בטרנד הולך וגובר בו דואגים החתן להכלה למתחם פופים נחמד בו ניתן להיזרק ולישון לכמה שעות עד שתחלוף השפעת האלכוהול. כך ניתן בעצם להגיע לאירוע, להנות כמו שצריך ולאחר מכן לצבור כוחות עם כמה שעות שנייה ולצאת לדרך רעננים אחרי כוס קפה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות