שוכרים דירה לאחר החתונה? כדאי שתבטחו אותה

השלב הבא מיד לאחר החתונה הוא כמובן השכרת הדירה בעבורכם כזוג צעיר שמתחיל את חייו המשותפים ביחד. לאחר שמצאתם את הדירה המתאימה, השלב הבא הוא רכישה של ביטוח דירה. למעשה, מדובר בשלב שלצערנו לא מעט זוגות בוחרים לדלג עליו, מבלי להבין את החשיבות העצומה של ביטוח הדירה, בייחוד לאור מקרים שהגיעו גם לתקשורת ואשר במסגרתם זוגות מצאו את עצמם חסרי כל לאחר נזקים שנגמרו לדירה בעקבות שריפה, הצפה או כל אירוע אחר. מהו ביטוח דירה וכיצד תוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

מה זה ביטוח דירה?

ביטוח דירה הוא ביטוח חשוב שנועד לספק לכם את הכלים להתמודד עם אירוע שמתרחש בדירה, ולהחזיר אותה למצבה הקודם. ביטוח דירה מתחלק לשני סוגים: ביטוח מבנה הכולל את המבנה של הדירה מבחינת דקורציה, ארונות קיר, מזגנים, קירות ואינסטלציה לצד ביטוח תחולה אשר אותו ניתן להתאים בהתאמה אישית לריהוט, תכשיטים וכן חפצים יקרי ערך. באמצעות מחשבון ביטוח דירה תוכלו לקבל פוליסה מותאמת אישית הכולל לא רק מחיר אטרקטיבי אלא גם אפשרות לבטח את הדירה בפרק זמן קצר של שעה בלבד, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של תמהיל אשר מאפשר לכם להיות בטוחים כי בכל אירוע שלא יקרה כמו למשל פריצה לדירה או הצפה, תוכלו לממש את הפוליסה ולקבל פיצוי כספי, בהתאם להיקף הנזק. תחום הביטוחים ובפרט ביטוח דירה השתנה באופן משמעותי בעשור החולף, לא מעט בזכות חברות מובילות אשר מציעות שירות שמאפשר לכם כשוכרים לקצר את תהליך הרכישה ולהוביל ליצירה של תמהיל ביטוח שלוקח את הצרכים הנדרשים שלכם, גם כאשר מדובר בדירה שכורה.

 

 

מה חשוב לדעת לגבי רכישה של פוליסת דירה?

הנתונים מעידים כי רק 50% מהשוכרים כמו גם בעלי הדירות מבטחים את הדירה, ובכך חושפים את עצמם לבעיות משמעויותיו במידה ונגרם נזק לדירה או לתחלואה. מגמה מסקרנת בעולם הביטוח כוללת רכישה של ביטוח חתונה, וזאת כחלק מהבנה של זוגות כי מדובר בביטוח המאפשר לקבל פיצוי כספי בגין פשיטת רגל של המקום שבו הייתם עתידים להתחתן או כתוצאה מנזקים שנגמרו במסגרת החתונה, כמו למשל מזג אוויר שאינו מאפשר לקיים את האירוע במתכונת שנקבעה. החשיבות של ביטוח חתונה הוא חשוב בדיוק כמו ביטוח דירה, וזאת בשל היכולת לקבל כיסוי במקרים של פגיעה בנכס אותו אתם משכירים. רוב בעלי הדירות מציינים עוד במעמד חתימת החוזה על האחריות של השוכרים לגבי רכישה של ביטוח דירה, ועל כן האחריות שלכם כשוכרים היא לא רק לבצע את הרכישה הזו אלא גם לבצע השוואת מחירים דרך המחשבון, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של פוליסה בהתאמה אישית – הן מבחינת המחיר והן מבחינת ההיקף של הביטוח.

פרמטרים חשובים לפני שמחליטים לרכוש ביטוח

כזוג צעיר שמתחיל את חייו המשותפים ביחד, בחירה של דירה להשכרה היא מורכבת למדי ודורשת לא מעט בדיקות. בדיוק כמו תהליך של בחירת דירה למגורים, כך גם בחירה של פוליסת ביטוח היא חיונית לטובת יצירה של תמהיל המאפשר לכם  להיות בטוחים כי במידה וייגרם נזק, תוכלו לקבל פיצוי כספי דרך חברת הביטוח. חברות הביטוח יצאו לאחרונה במחירים אטרקטיביים, ועל כן באמצעות המחשבון כמו גם קריאה מדוקדקת של תנאי הפוליסה, לטובת השקעה כספית משתלמת ובעלת ראייה לטווח הרחוק. ליווי מקצועי הינו הכרחי, ועל כן אם זו הפעם הראשונה שאתם רוכשים ביטוח דירה, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע שידעו לסייע לכם לקבל החלטה ובהתאם לכך להוביל לרכישה של פוליסה חשובה וקריטית בעבור כל זוג.

לסיכום

רכישה של ביטוח דירה מהווה את הדרך הטובה ביותר להבטיח כי במידה ויגרם נזק למבנה או לתחלואה, תקבלו פיצוי על בסיס הפוליסה אותה רכשתם. אם עד לפני מספר שנים היכולת לרכוש פוליסה הייתה מורכבת למדי, כיום באמצעות מחשבון וכן קבלת הצעות מחיר מחברות הביטוח הגדולות בישראל, גם אתם תוכלו להיכנס לדירה החדשה שלכם ברגל ימין ועם ידיעה כי אתם מכוסים מכל הכיוונים.

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות