מפתיעים: 4 סוגים של כלי רכב מיוחדים לחתן והכלה

בשנים האחרונות נדמה שבני הזוג שמתחתנים מחפשים כל דרך לצאת מהקופסה ולהפתיע את האורחים שלהם בחתונה. אם פעם זוגות היו נכנסים לאולם האירועים עם כרכרה, הרי שהיום הדמיון פורץ כל גבול וניתן לראות זוגות שנכנסים עם אופנוע, לימוזינה ואפילו קורקינט חשמלי. קבלו 4 רכבים מפתיעים ומיוחדים לחתן וכלה.

אופנוע

תודו שלזה לא ציפיתם, אבל האמת היא שלהיכנס לחתונה שלכם עם אופנוע זה ממש להיכנס בסטייל. אנחנו ממליצים לכם כמובן על אופנוע מרשים מאד, מומלץ לא ללכת על אופנוע שטח פשוט שלא משאיר יותר מידי רושם. שורה תחתונה, נראה לנו שאופנוע כמו הארלי דווידסון יעשה את העבודה ביג טיים. מה שכן, כדאי לעשות ביטוח לאופנוע לפני שאתם עולים איתו על הכביש, הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה חלילה שזה שתיקלעו למצב של פגיעה במישהו אחר ושלא תהיו מכוסים.

בכל אופן, תוכלו לקשט את האופנוע ממש עמו שמקשטים רכב של חתן וכלה, לקשט אותו בלבבות אדומים ואפילו להצמיד לו זר פרחים מאחורה, זה יהיה סופר מגניב. תוכלו כמובן לעשות איתו תמונות מגניבות ביום הצילומים של החתונה, האמינו לנו שאת אלבום התמונות של החתונה הזו לא תשכחו בחיים שלכם.

לימוזינה

טוב, לימוזינה הוא רכב דיי נפוץ שאיתו מגיעים לחתונה, מדובר ברכב מדהים ביופיו שתמיד עושה לנו אסוציאציה של סלבס שיושבים בו ומתענגים. מדובר ברכב יוקרתי למדי ורק השמנת שבשמנת של הידוענים יכולים להרשות לעצמם לשכור לימוזינה עם נהג. לאור העובדה שהיום הזה הולך להיות אחד הימים הכי מיוחדים בחיים שלכם, אולי הגיע הזמן שגם אתם תיקחו לעצמכם לימוזינה עם נהג.

המקום בתוך הלימוזינה פשוט לא נגמר ואם כבר מדברים על מקום, גם השטח שאותו תוכלו לנצל לקישוט של הרכב כלפי חוץ הוא עצום כי הרכב הזה פשוט לא נגמר. הלימוזינה היא בצבע לבן בוהק, כך שמדובר ברכב פשוט נוצץ וגם איתה תוכלו לעשות תמונות מגניבות שיגרמו לאלבום התמונות שלכם להרגיש מיליון דולר.

 

 

טרקטורון

חשבתם פעם להגיע לחתונה שלכם עם טרקטורון? טוב, נתחיל מזה שמבחינת התמונות זה יכול להיות ממש מושלם וגזעי. יצאו לכם תמונות מגניבות, מה גם שתוכלו להגיע עם הטרקטורון למקומות שלא תוכלו להגיע עם רכב פרטי. תוכלו לעשות ממש צילומי שטח במקומות שאליהם רק ג'יפ 4 על 4 יכול לעבור, וזה יתאים לחתונה טבע בקונספט מיוחד.

בנוסף, להגיע לאולם האירועים עם טרקטורון מקושט בשילוב של כתמי בוץ מהשטח, תודו שזה ממש מגניב. אין לנו ספק שהאורחים שלכם לא ישכחו את האירוע הזה בזכות הטרקטורון שאיתו תגיעו. מה שכן, במידה ואתם נוסעים על הטרקטורון במשך כל יום החתונה, אנחנו ממליצים לכם כמובן לעשות זאת עם בגדים חלופיים כי אנחנו לא רוצים שהבגדים של החתונה יתלכלכו לכם.

קורקינט חשמלי

תודו שגם על זה לא חשבתם, להיכנס לחתונה שלכם עם קורקינט חשמלי מקושט. נתחיל בזה שהתמונות שתוכלו לעשות עם הקורקינט הן פשוט מושלמות, תוכלו לעשות פוזות למצלמה, לשקט את הקורקינט בצורה מצחיקה ומגניבה ולעשות איתו פעלולים. גם הכניסה לאולם האירועים עצמו תהיה סופר מגניבה. בניגוד לכלי הרכב האחרים שציינו, עם הקורקינט תוכלו להיכנס ממש לאולם ואפילו לחופה עצמה, זה נשמע לנו ממש מגניב.

לסיכום

אם אתם רוצים להיכנס לחתונה שלכם בסטייל, שאלבום התמונות שלכם מיום החתונה יהיה הכי מיוחד ושהחתונה שלכם לא תישכח בחיים, אנחנו ממליצים לכם לקחת את אחד מהרכבים המפתיעים שסקרנו במאמר זה.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות