חתונה בטבע: איך לארגן חתונה בקונספט מסיבת טבע?

אין כמו כיפת השמיים, המרחבים הבלתי נגמרים והתפאורה הטבעית בשביל למקד רגע אחד קטן ועוצמתי, בו שני אנשים מצהירים בפני כל שהם הופכים להיות שלם, וזאת כי גם האולם המפואר ביותר אינו יכול להתחרות עם התחושה הפשוטה והכה עוצמתית שהטבע יודע להציע. גם אתם יודעים שהטבע הנו המקום הנכון עבורכם ואף התחלתם לשחק עם כמה כיוונים? ובכן עתה זהו בדיוק הזמן להבין כמה מסקנות משלימות, ולו בכדי להתחיל להתארגן ולקדם את היום המיוחד שלכם.

ראשית קונספט

אם כבר מסיבה בטבע, אז מסיבה עם קונספט שהוא אך ורק שלכם. פה אתם יכולים לבחור שהחתונה תהיה באווירת שאנטי, בסימן "מחירות לעבדות" וכדומה, בחירה שמובילה לגזור מהלכים משלימים, למשל אם הולכים על קונספט של מסיבת רחוב באמצע המדבר, ניתן לבקש מהאורחים להגיע עם בגדים פסיכודליים ולהכין מגוון כרזות רחוב מצחיקות שתואמות את הסיטואציה.

מעט פרקטיקה

גם אם מצאתם מקום מושלם ואתם בטוחים שלא יפריע לאף אחד שתערכו בו חתונה, חשוב ביותר לוודא שאתם מחזיקים באישורים הנחוצים. השיגו אישורים הן ממכבי האש והן מהמשטרה (או שבעצם לא), ואף תוודאו שהמקום אינו שייך לאיש (או שאיש חוץ מהמוזמנים לא יידע על כך). לאחר מכן אתם נדרשים להכין את המקום לאורחים, משמע רצוי לוודא שישנה דרך הגעה נוחה, שקיים משטח מפולס, שמשאיות שמעניקות שירות יצליחו להגיע בנוחות בכדי לפרוק ציוד וכדומה. כמו כן, הוסיפו לרשימת הדברים שיש לעשות השכרה של אמצעי תאורה, גנרטור, מערכת הגברה, שירותים ניידים, שירותי קייטרינג, תקליטן וכדומה.

חתונה בטבע- איך לארגן חתונה בקונספט מסיבת טבע

עיצוב

עיצוב בלב הטבע מהווה הזמנות לברוח מהמוכר ולהעניק לאורחים השראה ואף לחסוך בעלויות, כאשר כל זוג מוזמן לבחור עד כמה הוא מתכוון להשקיע, אם מבחינה כספית ואם מבחינת עבודת כפיים. כך למשל יש זוגות שמחליטים להפוך את המתחם למקום מהאגדות (כמובן מבלי לפגוע בצומח), כך שהם בונים ספסלים ומעמידים אותם מתחת לעצים, הם תולים גרילנדות בין הענפים, מפזרים סרטים צבעוניים, משיגים שטיחים ישנים ומרפדים עמם את אזור קבלת הפנים, בונים מסגרת מרשימה שפונה היישר לעבר השקיעה, מציבים טלסקופ שמציע לאורחים הצצה לעבר השמיים, מפזרים במרכז השולחן עציצי קנאביס (תמיד יאומצו בברכה) וכדומה.

קצת עזרה

חתונה מסמלת מעמד בו שני אנשים הופכים למשפחה, ועל כן ארגון חתונה הנו בדיוק הזמן להביט סביב ולהיעזר במשפחה הקרובה, זו שמוכנה להושיט יד לעזרה. מכאן שאין לארגן את הכול לבד, אלא לבקש עזרה מחברים קרובים, אחים והורים – כל מי שמוכן לעזור. מרגישים שהמשימה גדולה עליכם? היעזרו במארגני אירועים. רוצים לפעול לבד? היערכו מראש כך שלא תגיעו ליום הגדול עייפים ומוטרדים. עצה אחרונה? התחשבו בכול האורחים, גם במבוגרים. תוודאו שכולם נהנים, ואף מוטב להודיע מראש להביא " ג'וינט חברתי" ובגדים נוחים. הולך להיות שמח!

כדאי לקרוא חתונה רפורמית: כל מה שרציתם לדעת!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
נגישות